אודות

 

״אם רוצים אנו בכיבוד החוק, עלינו להתחיל תחילה בהפיכת החוק למכובד.״

- לואיס דמביץ ברנדייס

משרדנו פועל במסירות ובמקצועיות למען הלקוח. השאיפה של משרדנו והדגל אותו אנו מניפים בגאווה, הוא מתן שירות מקצועי, אמפתי וקשוב לכל לקוח. לכן, עורכת דין ענבל טל-פאר, הבעלים ומייסדת המשרד, נפגשת עם כל לקוח ועורכת עימו שיחת היכרות וייעוץ טרם מתחיל הטיפול בתיק. עורכת דין ענבל טל-פאר רואה במקצוע עריכת הדין ובתחום התמחותה בדיני משפחה, כתחום שנדרשת בו רגישות רבה וקשב רב ללקוח. על כן, עורכת דין ענבל טל –פאר מוסרת לכל לקוח את מס' הנייד האישי שלה וניתן ליצור עימה קשר 24 שעות ביממה, ככל ומתעוררת בעיה דחופה.

עורכת דין ענבל טל-פאר מבינה כי עולם "דיני המשפחה" הוא עולם דינמי ומעורבות בו נפשות, לרבות קטינים, על כן, בכל עניין שנראה לכם דחוף ו/או נדרשת הכוונה, עורכת דין ענבל טל-פאר וצוות משרדה ישמחו להעניק לכם עזרה מיידית, מקצועית ותכליתית.

 

 

ענבל טל – פאר :

 

ענבל טל-פאר הינה עורכת דין ומגשרת מוסכמת.

ענבל טל-פאר בעלת תואר ראשון במשפטים (L L. B  ) ותואר שני במשפט מסחרי (L L. M ׂ ).

ענבל טל-פאר הינה בעלים ומייסדת המשרד, רואה במקצוע עריכת הדין ובתחום עיסוקה כשליחות ציבורית. עורכת דין טל-פאר, עוסקת בין היתר בהרצאות במוסדות אקדמאים ובמתן הרצאות לרשויות. עורכת דין טל-פאר פעילה חברתית, אשר שמה לעצמה כמטרה לקדם את זכויות האזרח.

עורכת דין טל-פאר רואה בהליכי הגירושין במדינת ישראל כמגפה בלתי נשלטת ועל כן היא טוענת שאם ישנה תופעה שלא ניתן לחסלה, יש להתמודד עימה בעקיפין, על ידי תמיכה של הצדדים במהלך הליך הגירושין, הכוונה נכונה וייעוץ משפטי מקצועי, אשר יעזור לצדדים לעבור את הסופת ההוריקן שמתחוללת כעת בחייהם עם כמה שפחות פציעות.  

החזון של המשרד הוא לאפשר לצדדים שנמצאים בלב ים, בעיצומו של הסכסוך, להרגיש שיש להם עוגן – שיש על מי לסמוך.

צוות המשרד עבר הכשרות, השתלמויות וקורסים מקצועיים ויודע להעניק ללקוח את הטיפול המשפטי האיכותי לצד האזנה והכלה של הסיפור האישי של הלקוח, מתוך הבנה שהלקוח משתף את עורכי הדין בסיפור חייו, לרבות בנושאים אינטימיים ורגישים.

 

בנימה אישית מעורכת דין ענבל טל-פאר :

"....כשריק סיפר לי שיש לו בעיות בנישואין, הייתי חייב לצחוק. לא בגלל מה שהוא אמר, אלא בגלל בדיחה בה נזכרתי. סיפרתי לו את הבדיחה, אבל הוא לא כל כך צחק. והוא קורא לעצמו חבר..." (ג'ק הנדי, מתוך הספר "מחשבות עמוקות(

כל אחד מאיתנו הנמצא בזמן משבר סבור שכל העולם מסתובב סביבו. לדאבוננו, במרבית הפעמים נגלה שלמכרינו, חברינו ומשפחותינו אין מספיק זמן ולפעמים גם לא את היכולת להכיל את בעיותינו.
כאת/ה ניצב/ת בפני החלטה חשובה, כשיש לך בעיה שדרושה עבורה מחשבה מעמיקה של איש מקצוע, המלצתי היא לא להסס ולפנות לעזרה מקצועית. 

מי אני? עו"ד ענבל טל-פאר, בעלת תואר ראשון במשפטים, תואר שני במשפט מסחרי, מאמינה שבעזרת נחישות, עבודה קשה ומקצועית אפשר לחולל ניסים. אני סבורה שאדם שנמצא במשבר לא צריך לנהל את ה"מלחמה" מול הצד השני בכוחות עצמו, מה גם שאני סבורה שאין בכלל צורך לנהל מלחמות. הרי כולנו יודעים ש "במלחמות אין מנצחים, אלא רק חללים". כשסיסמא זו עומדת לנגד עיניי, אני עובדת למען לקוחותיי בנחישות ורגישות.
שלכם, ענבל

 

 

מאור טל :

 

עורך-דין ומגשר מוסמך. מאור טל הוא בעל תואר ראשון במשפטים (L L. B  )

חבר בלשכת עורכי הדין.

עו״ד מאור טל, בעל ידע רב בפתרון סוגיות משפטיות ועסקיות מורכבות ומתמחה בדיני מקרקעין, משפחה וירושה.

עו״ד מאור טל מלווה את הלקוח באופן אישי וצמוד, החל מן השלב המקדמי ועד סופו.

 
צרו קשר עם ענבל טל-פאר